dołącz do nas

Laborant

Miejsce pracy: Nowa Sarzyna

Obowiązki:

  • pobór prób, przygotowanie prób do badań oraz wykonywanie analiz fizykochemicznych zgodnie z planami kontroli i badań procesu produkcyjnego,
  • sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych badań,
  • współpraca z innymi działami w zakresie kontroli jakości produktu.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe chemiczne lub pokrewne,
  • dyspozycyjność: 4-brygadowy system pracy (praca na trzy zmiany),
  • zdolności analityczne oraz dokładność.

Oferujemy:

  • umowę  o pracę na zastępstwo,
  • szansę na pracę w stabilnie rozwijającej się branży,
  • Rozwój własnych kompetencji oraz wzbogacenie doświadczenia zawodowego,
  • System dodatków pozapłacowych, system premiowania, pakiet socjalny.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji i niewymienionych w art. 22.1 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 22.1 §  4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji przez Administratora – SARZYNA CHEMICAL sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Sarzynie, ul. Chemików 1.”

Jeżeli chce Pan/Pani aby kandydatura była brana pod uwagę także w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli treści: „oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Kandydatów prosimy o przekazywanie CV do Biura Działu Kadr i Zarządzania (bud. A1 – parter pok. 007) lub na adres mailowy : kadry@sarzynachemical.pl

    Maksymalna wielkość pliku: 5MB