dołącz do nas

Aparatowy Produkcji

Miejsce pracy: Nowa Sarzyna

OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie prac transportowych.
  • Załadunki surowców do reaktorów i mieszalników.
  • Obsługa procesów produkcyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i urządzeń technologicznych typu mieszalniki, reaktory, destylator, zbiorniki magazynowe  itp.
  • Konfekcja wyrobów gotowych.

WYMAGANIA:

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe – kategoria IIWJO.
  • Uprawnienia energetyczne G2, G3 (eksploatacyjne).
  • Dyspozycyjność: 4-brygadowy system pracy.

OFERUJEMY:

  • Pracę na instalacjach produkujących żywice
  • Szansę na pracę w stabilnie rozwijającej się branży,
  • Rozwój własnych kompetencji oraz wzbogacenie doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych poprzez skierowanie na szkolenia zawodowe.
  • System dodatków pozapłacowych, system premiowania, pakiet socjalny.

KANDYDATÓW PROSIMY O PRZEKAZYWANIE CV DO BIURA DZIAŁU KADR I ZARZĄDZANIA    (bud. A1 – parter pok. 0012) lub na adres mailowy: Justyna.Berestka@sarzynachemical.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji i niewymienionych w art. 22.1 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 22.1 §  4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji przez Administratora – SARZYNA CHEMICAL sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Sarzynie, ul. Chemików 1.”

Jeżeli chce Pan/Pani aby kandydatura była brana pod uwagę także w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli treści: „oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

    Maksymalna wielkość pliku: 5MB