dołącz do nas

APARATOWY PRODUKCJI (2)

Miejsce pracy: Nowa Sarzyna

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie prac transportowych,
  • załadunki surowców do reaktorów i mieszalników,
  • konfekcja wyrobów gotowych,
  • obsługa procesów produkcyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i urządzeń technologicznych typu mieszalniki, reaktory, destylator, zbiorniki magazynowe itp.

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe – kategoria IIWJO,
  • dyspozycyjność: 4-brygadowy system pracy,
  • uprawnienia energetyczne G2, G3 (eksploatacyjne),

OFERUJEMY:

  • pracę na instalacjach produkujących żywicę,
  • szansę na pracę w stabilnie rozwijającej się branży,
  • rozwój własnych kompetencji oraz wzbogacenie doświadczenia zawodowego,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych poprzez skierowanie na szkolenia zawodowe,
  • system dodatków pozapłacowych, system premiowania, pakiet socjalny.

Kandydatów prosimy o przekazywanie CV do Biura Działu Kadr i Zarządzania (bud. A1 – parter pok. 007) lub na adres mailowy : kadry@sarzynachemical.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji i niewymienionych w art. 22.1 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 22.1 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji przez Administratora – SARZYNA CHEMICAL sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Sarzynie, ul. Chemików 1.” Jeżeli chce Pan/Pani, aby kandydatura była brana pod uwagę także w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli treści:
„oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”

    Maksymalna wielkość pliku: 5MB