Wyróżnienie dla żywic poliestrowych nasyconych

Wyróżnienie dla żywic poliestrowych nasyconych

Z radością informujemy, iż Sarzyna Chemical została odznaczona prestiżowym wyróżnieniem Jakość Roku® 2022 – Brązowe Wyróżnienie. Nagrodę przyznano w kategorii USŁUGA za opracowanie technologii wytwarzania żywic poliestrowych nasyconych.

Niezmiernie cieszymy się z pozytywnej oceny niezależnej Kapituły konkursu, a otrzymane wyróżnienie dedykujemy zarówno naszym Klientom, których satysfakcja jest dla naszego przedsiębiorstwa wyznacznikiem wszelkich projakościowych działań i celów, jak również Pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju firmy oraz wzmocnienia jej pozycji na rynku –  mówi Agnieszka Kozubek-Bespalenko, prezes zarządu Sarzyna Chemical.

Konkurs Jakość Roku powstał w 2006 r. Skierowany jest do przedsiębiorstw przykładających szczególna wagę do jakości oferowanych produktów i usług. Organizatorem konkursu jest Fundacja Qualitas – Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, które od początku swojego istnienia za cel stawia sobie wspieranie i promowanie idei jakości oraz dobrych praktyk w biznesie. Nagrody przyznawane są  w pięciu kategoriach: produkt, usługa, innowacja, ekologia i instytut.